Náš tým

Věra Šrámková

Senior projektová manažerka

vera@t-ce.net

Jako nejstarší člen týmu mohu nabídnout hluboký vhled do problematiky. Naplňuje mne radostí louskání všech možných profesních oříšků a oceňuji, že mohu využít svůj zápal pro jazyky i bez příslušného jazykovědného studia. Cit pro detail, pečlivost, schopnost rozhodovat atd. je v tomto balíčku samozřejmostí. V soukromí si ráda povídám se svou kočkou a nechávám se bez následků pohlcovat filmem.

Martina Benešová

Senior projektová manažerka

martina@t-ce.net

Studium lingvistiky a německé filologie, schopnost rychle rozhodovat, smysl pro detail a zároveň globální náhled na jakoukoli problematiku mi každodenně umožňují řešit veškeré výzvy, s nimiž se profesně setkávám.

Ilona Procházková

Projektová manažerka

ilona@t-ce.net

Při kontrolách textů denně uplatňuji svůj jazykový cit a snažím se pečlivě dbát o kvalitu českých překladů, ale coby vystudované anglistce mi skýtá potěšení i komunikace v anglickém jazyce. Ve volném čase si nejraději čistím hlavu pobíháním s batohem po kopcích nebo se věnuji cykloturistice.

Vanda Mračková

Projektová manažerka

vanda@t-ce.net

Baví mě poznávat a učit se nové věci. Líbí se mi, jak je tato práce rozmanitá             a komplexní – je nemožné se nudit. Momentálně je mou náplní práce především příprava podkladů pro překladatele. Mými koníčky jsou počítačové hry, kreslení, čtení, komiksy a poslech dobré hudby.

Tomáš Herodek

Projektový manažer

tomas@t-ce.net

Na této práci mě baví, že výsledky naší práce jsou vidět, je možné s nimi přijít do styku i v běžném životě   a že to, na čem pracuji, má smysl. Zároveň je zde velká variabilita v zaměření našich projektů, takže vlastně nikdy nedělám tu samou práci, ale vždy se setkám s něčím novým.

Daniela Pfannová

Projektová manažerka

daniela@t-ce.net

Jsem nejmladším členem týmu a převážně vypomáhám s kontrolou překladů. Práce mne baví, neboť při ní můžu uplatnit své lingvistické znalosti, které získávám při studiu německého jazyka na vysoké škole.

Jan Frömmel

Projektový manažer

jan@t-ce.net

Rád pracuji s jazyky, zejména s angličtinou, se kterou tu často přijdu do kontaktu a mohu se v ní dále zdokonalovat. Zároveň se mi líbí, že tu mám možnost učit se nové věci a dovednosti. Mezi mé koníčky patří počítačové hry, historie a technika.

Barbora Kročková

Administrativní asistentka

barbora@t-ce.net

Zajišťuji administrativní agendu a fakturaci. Starám se o chod kanceláře a také zajišťuji firemní akce. Volný čas ráda věnuji svému synovi, dlouhým procházkám se psem a jsem zapálená do H.E.A.T. Programu.

Neváhejte a

EnglishDeutschČesky