Kariéra

Naší největší hodnotou je sladěný a vzájemně se podporující tým. Milujeme kvalitní kávu a rádi se bavíme na firemních akcích. Uvítáme nové členy pro týmovou hru puzzle room a další aktivity.

Pro náš obor je klíčové zaujetí pro detail, dotažení, zodpovědnost k termínům, láska ke čtení a cizím jazykům. Pokud se chcete přidat do našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat i v případě, že zde nejsou zveřejněny volné pozice. Neustále se zajímáme o kvalifikované nové členy týmu a externí spolupracovníky. Aktuální volné pozice jsou uvedeny níže.

Překladatel(ka)/korektor(ka) (všechny jazykové kombinace) – externí spolupráce

Koordinátor(ka) překladů na HPP

Náplň práce:

  • komunikace s klienty po celém světě (Amerika, Asie), především v písemné formě
  • řízení celého cyklu překladatelských zakázek
  • převzetí zadání od senior projektové manažerky
  • příprava souborů na překlad (konverze, formátování)
  • tvorba zadání pro překladatele a komunikace s nimi (zejména elektronicky)
  • nárazová komunikace s klientem
  • tvorba zadání pro korektora a komunikace s ním
  • finální kontrola textů v různých jazycích a formátech pomocí softwaru (kontrola pravopisu, dodržení terminologie), grafická kontrola
  • předání zakázky klientovi
  • vzájemná podpora a pomoc mezi koordinátory
  • NEJEDNÁ SE O PŘEKLADATELSKOU PRÁCI, ale pouze o kontrolu kvality

Nabízíme:

  • denní využití angličtiny (především psaná a čtená forma)
  • zaškolení v oborových aplikacích CAT (např. TRADOS) a nástrojích pro QA (např. XBench)
  • samostatnost v rámci svěřené zakázky (iniciativa, dohledání informací, vlastní úsudek, v případě potřeby konzultace s lidmi v týmu či se senior projektovou manažerkou)
  • práci ve veselém kolektivu v menší firmě
  • výborná káva na pracovišti
  • pravidelné firemní párty (např. týmová hra puzzle room)
  • variabilní složka mzdy podle kvality odvedené práce
  • možnost kariérního růstu na pozici senior projektového manažera (využití mluvené angličtiny, dojednání zakázek s klienty, domlouvání dodavatelů, rozdělování práce mezi koordinátory, řešení specifických požadavků klientů)

Požadujeme:

  • výbornou znalost gramatiky a stylistiky českého nebo slovenského jazyka
  • schopnost porozumět i náročnějšímu psanému anglickému textu
  • výborný písemný projev v angličtině
  • alespoň komunikativní AJ (výborná mluvená angličtina je nutná u senior projektového manažera, který komunikuje v angličtině s klienty)
  • znalost dalších jazyků výhodou (zejména pak polština a maďarština)
  • předchozí zkušenost v oboru není nutná
  • podmínkou je předchozí pracovní zkušenost, dlouhodobá brigáda je dostačující
  • schopnost zůstat soustředěný i v případě blížícího se termínu
  • zodpovědnost vůči termínům
  • záliba v kontrole detailů a dotahování projektů
  • pokročilá znalost aplikace MS Word výhodou (lze se doučit)
  • pokročilejší znalost práce s vyhledávačem Google výhodou (lze se doučit)

V případě zájmu o některou z nabízených pozic nám prosím zašlete svůj aktuální životopis a motivační dopis na adresu barbora@t-ce.net.

Neváhejte a

EnglishDeutschČesky